28/10/201513:00Kup Fudbalskog saveza Beograda2015/16

Teren

Mladi Obilić
Ljubice Luković, Beograd 11000, Serbia

Izveštaj

Nismo stigli ni reči podrške da uputimo jedni drugima, domaćin je poveo. Loptu u prostor koristi brzonogi napadač i u desetoj sekundi meča pogadja mrežu. Rano primljen pogodak nije mnogo zaljuljao brod gostujućih. Malo konkretnih prilika, uglavnom je opasnost vrebala iz prekida. Iz jednog takvog lopta stiže do Nede, koji u stilu Neymara, Suareza ili nekog drugog majstora fudbala, grudima spušta u bliži ugao, žargonski “ušetava” se u gol. 1:1, kao i u prvenstvu-nerešen ishod psihološke igre nakon prvog dela.
Prvih dvadesetak minuta nastavka domaći imaju inicijativu, bez ozbiljne pretnje. Taj 68. minut meča bio je koban iz više razloga. Momenat koji nismo uspeli da prevazidjemo, primljen pogodak nakon kog su stigla još četiri. Taj 68. minut isekao je krila koja su nosila napad na Kup Beograda, preko kog smo hteli do Kupa Srbije, i dalje do Lige Evrope.
Postajemo samo još jedan od klubova koji se okreću obavezama u domaćem prvenstvu. Sve karte bacamo na šampionat.