06/05/201812:30Međuopštinska liga2017/1822

Teren

R011 gruda
nasip, Beograd, Serbia

Izveštaj

22. kolo, 4 utakmice bez poraza, žal za pobedom kao i u mnogo dosadašnjih utakmica.

Izašli su Spartanci sa jasnom taktikom, igrali na svoje adute, dok smo se mi pronalazili skoro pola utakmice. Prvo poluvreme klasična prijateljska utakmica, pomalo uzbuđenja i već viđeni cvikeri za kraj prvog.

U drugom poluvremenu smo se malo razmrdali, krenuli agresivnije što je i urodilo plodom u 63. minutu kada je Urke poslao sa poludistance dijagonalu iza odbrane na Jakšu koji je maestralno uočio razbesnelog Andru kako utrčava. Usledila je asistencija na trepavicu a Andra to sigurno rešava. Posle gola opet je izgledalo kao da smo već upisali pobedu kada nam je maler opet opalio šamar. Bila je to neki pokušaj proigravanja za Spartinog napadača, u želji da izbijemo loptu daleko ona je prešla preko noge i spojila istog napadača sa golom bolje nego što je zamišljeno. Usledio je precizan otvoren i precizan šut za izjednačenje. I to bi bilo to.

Sledeće kolo pauziramo zbog ispadanja OFK Petrovčića pa onaj tamo vikend dočekujemo Novo Beogradski klan. Očekuje se revanš za neslavnu prvu utakmicu kada su nas potukli 7:0.