07/10/201514:30Kup Fudbalskog saveza Beograda 2015/20162015/16

Teren

Grafičar
Vase Pelagića, Beograd, Serbia

Izveštaj

Lepa atmosfera na stadionu Graficara, 50 ljudi i 10ak malisana ulepsali su ovaj dan. Pocelo je golom zuto-plavih vec u 3 minutu, udarcem sa distance i uz pomoc stative domacini su stigli do rezultatske prednosti, nakon toga R011 je uspostavio kontrolu. Udarac glavom posle prekida Mareta i gol sprecava precka.Nekoliko bezuspesnih akcija, da bi posle centarsuta Minica Rio glavom matirao golmana i poravnao rezultat. Nakon izjednacenja domacini imaju loptu, i imaju nekoliko suteva koji zavrsavaju preko gola. Krajem poluvremena sjajnom kontrom Rio stavlja tacku na prvo poluvreme, a sto ce se kasnije ispostaviti i na ceo mec.Drugo poluvreme je proteklo znatno mirnije, imali su gosti sanse preko Topa, Minica, Coe, Ria i Kilija ali je gol izostao.Domacini su pokusavali dugim loptama ali bezuspesno.

Veliko slavlje i veliki uspeh za nas klub, koji prolazi u 2 kolo kao jedini gost, i ceka svog narednog protivnika.
Vidimo se u subotu u 14:30h u Jajincima gde Rekreativo 011 igra derbi utakmicu protiv Heroja.