RZL 017: Efikasnost na zavidnom nivou, novajlija BUSK 1913 najavio daleke domete!

3. kolo RZL 017 nastavili smo bez ekipa koje su zbog svoje neodgovornosti i nedrugarskog odnosa izbačene sa turnira. Na njihovo mesto „uskočili“ su ekipa BUSK 1913 koja je sa 14 golova ispratila „Moskrijevce“, koji su bili oslabljeni neigranjem verovatno najboljeg golmana na turniru – Dušana Silnog. Hedonisti su se postarali da nove ekipe ne ostvare stoprocentni učinak pobedivši Tatinu ekipu sa 1:0, golom Peleta koji je podsetio na slavnog imenjaka. Domaćin turnira – FK Rekreativo 011 bio je siguran protiv Palasa, uz novu goleadu Koje. Konačno 7:2. Birčester je nastavio lošu seriju porazom od Karaburme sa 6:1, dok su u vrlo zanimljivoj utakmici Liliputanci i Klasični Indijanci remizirali – 3:3. Puckare su u drugom poluvremenu slomile otpor Nirvane za konačnih 2:1, a 14 golova je viđeno i u duelu Donjeg Grada i Zidarca, koji polako ulaze u prepoznatljivu formu. Stari znalci, Buzdovani i FILA, čekali su drugo poluvreme da započnu goleadu. Na kraju je bilo 5:3 za ekipu FILA.

Uskoro ide najava četvrtog kola, koje će nam, nesumnjivo doneti pregršt golova, driblinga i dobrog fudbala.